Öğrenci servis hizmetindeki öncelikli hedefimiz; çocuklarınızı, evlerinden uzaklaştıkları ilk andan itibaren annelerinin-babalarının eksikliğini hissettirmeden yeni bir güne taşımaktır.

Firmamızın kuruluşundaki ana faliyet konusu öğrenci taşımacılığı olup 1985 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.Bugün modern filosu öncü kalite ve hizmet anlayışı ile okul sektörünün önde gelen temsilcileri tarafından tercih edilmektedir. , öğrencileri belirlenen güzargahlar içinde sabah evlerinden okullara, akşam okullarından evlerine güvenle taşımaktadır

Çelen Turizm kurulduğu ilk günden beri anaokulu, ilköğretim okulları, lise ve üniversite öğrencilerine hizmet veriyor.

Öğrenci ulaşımında yüksek standartlara sahip çelen Çelen turizm özel donanımlı araçları GPS araç takip sistemleri profesyonel ve eğitimli sürücü ve servis rehberleri ile güvenliği ön planda tutuyor.

İnsan ilişkileri , iletişim ve ilk yardım eğitimi alan personelinin gözetiminde güvenli yolculuk etmelerini sağlamaktadır.

Servis verilen saatten önce gelmiş ise saatin dolmasını bekler, saati dolunca öğrencinin gelmemesi durumunda rehberimiz alınış noktasına kadar gider ve öğrencinin gelip gelmediğini kontrol eder. Öğrenci 3 dakika beklendikten sonra araç hareket eder. Öğrenciler velisi veya bakıcısı tarafından, servise bindirilebilecek en uygun yerden rehbere teslim edilir. Dönüşte ise öğrencimiz muhakkak velisi veya bakıcısı tarafından teslim alınır. Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz.. Öğrenci okula velisi tarafından götürülecekse veya okul çıkışı velisi tarafından alınacak ise servis sürücüsüne bilgi verilir. Herhangi bir arıza durumunda yedek araçlarımız ile hizmetimize kesintisiz devam etmekteyiz. Öğrenci aynı aracın güzergâhı üzerindeki başka bir adrese bırakılacaksa servis sürücüsüne, farklı bir aracın güzergâhında başka bir adrese bırakılacaksa ilgili okulun ulaşım müdürüne yazılı olarak bilgi verilir.

Öğrenci taşımak dikkat ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Özellikle öğrenci servis araçlarının bakımı ve temizliği işimizin en önemli bölümüdür. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte ettirilmekte, periyodik bakımları ise kesinlikle aksatılmamaktadır. Ayrıca servis araç şoförlerimizin, firmamız bünyesinde hizmet verebilmesi için gerekli birinci şartımız güvenilir ve deneyimli olmalarıdır.

Güvenlik birinci kurulamız;

Çocuğunuzu sizden veya bakıcısından teslim aldıktan sonra, okuluna en güvenli şekilde ulaşmasını sağlamak için iş sağlığı ve güvenliği normlarıyla taşıma ilkeleri izlenir. Çocuğunuz eğitimli ve tecrübeli rehber personel yardımı ile servisine bindikten sonra yine servis rehberimiz tarafından 3 ve 4 nokta emniyet kemerleri bağlanmasıdır. Servis aracınız ancak bu şekilde yolculuğuna devam eder. Böylece olası kazalara karşı önlem almış oluruz. Aynı zamanda GPS takip sistemi / veli takibi ile sizler de çocuğunuzun servisinin hangi güzergahları kullandığını ve okuluna ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.

Servis aracına öğrenci ve öğretmen dışında kimse alınmaz. Servis aracı okula ulaştığında yine servis rehberi yardımıyla öğrenciler servisten indirilir.araç içerisin kontrol edildikten sonra okul yönetimine sabah akşam öğrenci formu teslim edilir. Çocuğunuzun güvenliği bizim için her zaman en ön plandadır. Bunun için 3 çeşit sigorta sistemi ile olası bütün kötü durumların önüne geçmeyi amaçlamaktayız.

Çelen turizm olarak bir diğer önceliklerimizin başında veli ve öğrenci memnuniyeti gelir. Sizlerin ve öğrencimizin istek ve arzularını düzenli olarak öğrenebilmek için belirli aralıklarla veli ve öğrenci memnuniyet anketleri uygularız. Böylece sizlerin isteklerinizin ışığında hizmetimizde her zaman yeniliklere yer veririz.

Çcuğunuzun güne konforlu ve güvenli bir şekilde başlamasını sağlamak için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışır. Eğitimli ve tecrübeli sürücüler ile öğrenciler güvenli bir şekilde yolculuklarına devam ederken, konforlu araçlarımız sayesinde arkadaşlarıyla eğlenceli sohbetler ederek okullarına ulaşırlar.

 Kalite belgelerimiz ile yolculukların her zaman rahat ve emniyetli bir şekilde sürmesi için çaba gösteririz. Güzergahlar özel yazılımımız sayesin de hesaplanarak, güzergah üzerinde öğrenci evleri sıraya konularak okula ulaşım için en kısa ve doğru yollar seçilir. Böylece öğrencileri mağdur etmeden ve okula geç kalmadan araçta minimum dolaşma süreleri ile çocuklarınızın en kısa sürede okula ulaştırılıp dönüşte de sizlere teslim edilmesini sağlarız.

Bize Ulaşın

İçerenköy mah. Alanaldı cad. No:15/6 ATAŞEHİR/ İSTANBUL
0552 546 04 34

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim bilgilerinizi bize bırakınız biz size ulaşalım.

BİZE ULAŞIN