BİZ KİMİZ?

Firmamız 1985 yılından bu yana elde ettiği bilgi birikimi ve deneyimli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. İnsan taşıdığının bilincinde, güvenliği ve teknolojiyi ön planda tutup sorunu çözmeye odaklı bir ekibimizle Özel oluşturulmuş kadrosu ile hizmette tüm ihtiyaçları karşılamak için yola çıkmıştır.ulaşım hizmetini ‘’ güvenli,rahat ve dakik anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Hizmet sektörünün içerisinde bulunan ve insan için hizmetin ne olduğunu iyi bilen kurucumuzun faaliyete geçirdiği firmamız genç, dinamik, profesyonel ve bilgili bir ekipten oluşmaktadır.

Taşımacılık sektöründe 30 yılı geride bırakan, bu süreç içerisinde ise marka değerini ileri taşıyan Çelen turizm gücünü duyurmayı başarmıştır.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı ve iş insanlarına en doğru zamanda daima ekonomikliği ve konforu sunan Çelen, bugüne dek on binlerce kişiye memnuniyetleri doğrultusunda hizmet vermiştir.

Benimsediğimiz ‘ güvenlik, kalite, insana ve çevreye değer’ ilkeleriyle bugün birçok seçkin kuruma profesyonel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Hizmet politikamızı sürekli geliştirerek, insan kaynaklarına ve teknolojiye yatırım yaparak büyümemizi sürdüreceğimize inancım sonsuzdur.kendi öz değerlendirmelerimizde başarımızın ölçüm kriteri her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Misyonumuz

Kendini sürekli yenileyerek , müşteri memnuniyetini ve güvenliğini en önemli hedef olarak görüp, ulaşımda mükemmelliği sağlamak, sektördeki lider konumumuzu korumak ve kontrollü büyümeyi sürdürüp topluma istihdam imkanı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Ulaşımda mükemmelliği sağlayıp mevcut güvenlik sistemimizin üstünde güvenlik sağlamak dünyadaki yeniliklere açık olup teknolojinin her türlüsünü ulaşıma katarak ilerlemek ve ulaşımın farklı alanlarında faliyet göstererek uluslar arası pazarlara açılmak.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

ÇELEN Turizm tüm faliyetlerini çevresel boyut ve etkilerinin dikkate alınması zararların önlenmesi ve kontrol için çevre yönetim sistemine yönelik oluşturmuştur.

- Ulusal çevre mevzuatına tam olarak uymayı ve uluslar arası mevzuatı takip etmeyi
- Atıkları kaynağında azaltmayı ve kurallara uygun olarak yok edilmesini sağlamayı
- Çalışanlarda çevre bilincinin geliştirilmesi maksadıyla gerekli eğitimleri vermeyi
- İlklim değişikliği ve küresel ısınmanın önlenmesi amacıyla tüm operasyonlarımızda doğal kaynak tasarrufu tedbirlerini özendirmeyi
- Mal ve hizmet alımlarımızda çevre ile uyumlu ürün ve hizmetler tercih etmeyi.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

ÇELEN Turizm olarak tüm faliyetlerinde ‘önce sağlık ve güvenlik’ ilkesini esas alarak iş sağlığı ve güvenliği kapsamında

-Yürürlülükte bulunan İSG ile ilgili yasal mevzuatları, idari düzenlemelere ve üyesi olunan kuruluşların kurallarına riayet edecektir.
-Önceden tedbir olarak iş sağlığı ve güvenliği risklerinin ortadan kaldırılmasını sağlayacak çalışmaları yapacaktır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim bilgilerinizi bize bırakınız biz size ulaşalım.

BİZE ULAŞIN